Jseš v pohodě? Ukaž to kámošům!

Jsi úplně v pohodě, ale realistický potisk krve kámošům nebo rodičům hezky zvedne tlak. Cítíš se na takovou recesi? Cítíš se v pohodě? Pak neváhej a obleč si toto super triko!

CHCI TO »

Tak tohle triko je FUCKT k sežrání!

Dej jasně najevo, kde se všude dá toto tvé oblíbené slovo použít. Je děsně cool a smysl přece dává every FUCKINGwhere! FUCKT.

CHCI TO »

Postavička KILL MIN teď řádí i na tvém triku

Mimoni nejsou vždycky tak mimo, jak by se zdálo. Ukaž, že tvé hravé já tě ještě neopustilo, i když už jsi přece velká holka. Pomsta bude sladká!

CHCI TO »

Sex, drogy a DUBSTEP. Jo!

Stylové a free triko musí jasně vyjádřit tvé životní postoje a podtrhnout tvůj styl. Neskrývej to a bez keců všem okolo ukaž, jak to cítíš!

CHCI TO »

Legendární triko OYEB uzemní každého!

Co si budem povídat, občas je to fakt pořádnej OYEB. Ať už jste na sebe vyjely s kámoškou, ať už si nerozumíš s rodiči, můžeš vždy všem okolo připomenout, jaký je život někdy OYEB!

CHCI TO »

Tak občas to zkusit můžeš!

Pití vody v nadměrném množství rozhodně nedoporučujeme. Je znám alarmující případ, kdy se jedna američanka po vypití velkého množství vody dokonce utopila! Ale občas můžeš svá játra překvapit ;-)

CHCI TO »

Krásná, chytrá... a pak to přišlo

Fakt chytrým mozkům není ve škole přáno. Budou chtít z tebe za každou cenu po boku všech šprtů vychovat průměrnou ovci, na to vem jed! Nedej se a ukaž co si o tom myslíš tímto trefným trikem!

CHCI TO »